Öz Hukuk Bürosu

ÖZ HUKUK BÜROSU

İzmir Öz Hukuk Bürosu Avukat Mukadder Öz tarafından kurulmuştur. Öz Hukuk & Danışmanlık Ankara ve İzmir’de 2012 yılından beri aktif bir şekilde en iyi kararlar için müvekkillerine hizmet vermektedir.

Kendi alanında deneyimli, tecrübeli ve güncel gelişmeler karşısında kendini yenileyebilen avukatlardan oluşan Avukat kadrosu ile İzmir Öz Hukuk & Danışmanlık hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır.

İzmir Öz Hukuk Bürosu her türlü hukuki uyuşmazlıkta ve avukatlık faaliyetinde müvekkillerine etkin, hızlı ve çözümsel destek sağlayan İzmir avukatlık bürosudur. Kurulduğu günden bu güne üstlenilen tüm hukuki iş ve işlemler hızlı ve etkin bir şekilde Öz Hukuk Bürosunda çözüme kavuşturulmuştur.

İzmir Öz Hukuk Hukuk Bürosunun temel prensibi hızlı ve etkin çözümler üretmektir. Bu kapsamda çalışmaktan yorulmayan kadrosuyla müvekkillerine en hızlı ve etkin hizmeti vermektedir.

BAŞLICA ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

İzmir Boşanma Avukatı

İzmir Ağır Ceza Avukatı

İzmir Gayrimenkul Avukatı

İzmir Miras Avukatı

İzmir İş Avukatı

İzmir İcra Avukatı

İzmir Yabancılar Avukatı

İzmir Tazminat Avukatı

Ana SayfaKurumsalAğır Ceza AvukatıBoşanma AvukatıCeza AvukatıGayrimenkul Avukatıİcra ve İflas Avukatıİş AvukatıMiras AvukatıTazminat AvukatıYabancılar Avukatıİzmir AvukatBlogİletişim